Šimon PEČENKA

ZPĚVÁK, MODERÁTOR, HEREC,

DRAMATURG, PRODUCENT, TEXTAŘ

HYPNOTERAPEUT

MISTR REIKI - LÉČITEL

Uměleckému oboru se věnuji již více než 25 let.

Hypnoterapie je pro mne cesta podstatně mladší, ale jejím studiem jsem si pouze splnil dlouholeté přání. Přání pomáhat druhým a vědět, jak na to!

 Studoval jsem zpěv u profesora Jiřího Staňka, přestože jsem nikdy netoužil být zpěvákem.

Zpěv se pro mne stal klíčem k otevření dvěří do bohatého uměleckého a tvořivého světa, který mě přitahoval a stále přitahuje jako silný magnet.

Jako typický blíženec mám rád mnoho vrstev a směrů ve své práci. Přesně takový přístup k práci mě naplňuje. Možná také právě proto jsem si vyzkoušel a oblíbil mnohé dovednosti. Zpěv, moderování, herectví, ale také tvůrčí práci na druhé straně kamery a mikrofonu. Textařina, scénáristika, dramaturgie a producentská práce.

Mám rád lidi a vždycky jsem se snažil být ku prospěchu. Samozřejmě někdy s větším a jindy s menším úspěchem. To je také jedna z cest, která mě přivedla k hypnoterapii. K oboru, který má široké pole působnosti a dokáže pomoct při řešení potíží a starostí každému, kdo o pomoc stojí a není jenom pasivním čekatelem na zázraky.

Pokud jste dočetli až jsem, můžete si vybrat kam pokračovat dál:

UMĚLEC                                                       

HYPNOTERAPEUT

ZPĚVÁK, HEREC, MODERÁTOR,

SCÉNÁRISTA, PRODUCENT,

TEXTAŘ

Tento multifunkční umělec se svému oboru věnuje více než 22. let.

 Studoval obor klasického zpěvu u profesora Jiřího Staňka.

Začínal v Českém rozhlasu jako jeden z dětských reportérů pořadu "Domino".

V soutěži mladých scénáristů je v roce 1992 dostal až do světového finále v italském Bellunu.

Je autorem mnoha divadelních pohádek, animačních a preventivních programů pro děti. V pozici textaře je spoluautorem hudebního projektu pro děti "Písničky z jeřabiny".

V současnosti spolupracuje s TV R1JIH jako autor seriálu reportáží s názvem "Na špacíru".

Pro seriál TV Barrandov "Soudkyně Barbara" píše scénáře a příležitostně se na obrazovce objeví v některé z rolí. Drobné herecké příležitosti mu nabídly také Česká televize, TV Nova, TV Prima a další.

Nejčastěji ho můžete potkat na sólových koncertních vystoupeních , nebo po boku například Marcely Holanové či Pavlíny Filipovské ...

Moderuje obecní, městské a historické slavnosti, kde bývá často také autorem dramaturgie a zajistění celé akce. Díky jeho všestrannosti pořadatelům odpadají starosti vyplněním "prázdných míst" programu.

Pravidelně se stále věnuje animačním a preventivním programům pro děti nebo pohádkám.Více zde: https://www.kulturniporady.cz/simon

 


Kontakt

Šimon Pečenka

+420 775 315 389
+420 704 155 246