Šimon PEČENKA

ZPĚVÁK, MODERÁTOR, HEREC,

DRAMATURG, PRODUCENT, TEXTAŘ

HYPNOTERAPEUT

Uměleckému oboru se věnuji již více než 25 let.

Hypnoterapie je pro mne cesta podstatně mladší, ale jejím studiem jsem si pouze splnil dlouholeté přání. Přání pomáhat druhým a vědět, jak na to!

 Studoval jsem zpěv u profesora Jiřího Staňka, přestože jsem nikdy netoužil být zpěvákem.

Zpěv se pro mne stal klíčem k otevření dvěří do bohatého uměleckého a tvořivého světa, který mě přitahoval a stále přitahuje jako silný magnet.

Jako typický blíženec mám rád mnoho vrstev a směrů ve své práci. Přesně takový přístup k práci mě naplňuje. Možná také právě proto jsem si vyzkoušel a oblíbil mnohé dovednosti. Zpěv, moderování, herectví, ale také tvůrčí práci na druhé straně kamery a mikrofonu. Textařina, scénáristika, dramaturgie a producentská práce.

Mám rád lidi a vždycky jsem se snažil být ku prospěchu. Samozřejmě někdy s větším a jindy s menším úspěchem. To je také jedna z cest, která mě přivedla k hypnoterapii. K oboru, který má široké pole působnosti a dokáže pomoct při řešení potíží a starostí každému, kdo o pomoc stojí a není jenom pasivním čekatelem na zázraky.

Pokud jste dočetli až jsem, můžete si vybrat kam pokračovat dál:

UMĚLEC                                                       

HYPNOTERAPEUT

ZPĚVÁK, HEREC, MODERÁTOR,

SCÉNÁRISTA, PRODUCENT,

TEXTAŘ

Tento multifunkční umělec se svému oboru věnuje více než 22. let.

 Studoval obor klasického zpěvu u profesora Jiřího Staňka.

Začínal v Českém rozhlasu jako jeden z dětských reportérů pořadu "Domino".

V soutěži mladých scénáristů je v roce 1992 dostal až do světového finále v italském Bellunu.

Je autorem mnoha divadelních pohádek, animačních a preventivních programů pro děti. V pozici textaře je spoluautorem hudebního projektu pro děti "Písničky z jeřabiny".

V současnosti spolupracuje s TV R1JIH jako autor seriálu reportáží s názvem "Na špacíru".

Pro seriál TV Barrandov "Soudkyně Barbara" píše scénáře a příležitostně se na obrazovce objeví v některé z rolí. Drobné herecké příležitosti mu nabídly také Česká televize, TV Nova, TV Prima a další.

Nejčastěji ho můžete potkat na sólových koncertních vystoupeních , nebo po boku například Marcely Holanové či Pavlíny Filipovské ...

Moderuje obecní, městské a historické slavnosti, kde bývá často také autorem dramaturgie a zajistění celé akce. Díky jeho všestrannosti pořadatelům odpadají starosti vyplněním "prázdných míst" programu.

Pravidelně se stále věnuje animačním a preventivním programům pro děti nebo pohádkám.Více zde: https://www.kulturniporady.cz/simon

 


Kontakt

Šimon Pečenka

+420 775 315 389
+420 704 155 246